OTEL TRANSFERİ - ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

HIZLI REZERVASYON

Ankara Esenboğa Havaalanı Keçiören Otel Transfer

 

KEÇİÖREN (ANKARA)

Keçiören, Ankara büyükşehir belediyesi'ne bağlı bir ilçe.
Daha önce Altındağ İlçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören'in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçe'nin 47 mahallesi, 3 beldesi bulunmaktadır. Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı hazırlıkları sırasında karargâh olarak kullandığı Ziraat Mektebi binası, bugün Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü olarak kullanılmaktadır. Atatürk'ün kullandığı oda ise koruma altına alınmıştır. O dönemin eşyaları sergilenmektedir.

Semtler
Bağlum, Etlik, Gazino, Dutluk


Mahalleler
19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Hasköy, İncirli, Kavacık Subayevleri, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şefkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe'dir.
Köyler
Çalseki, Gümüşoluk, Güzelyurt, Kösrelik, Hisar, Kafkas, Karakaya, Karşıyaka, Kurusarı, Ovacık ve Sarıbeyler'dir. Fakat Bağlum'un köy olması Bağlum'un içinde köy bulundurmasından kaynaklanmaktadır.

 
     
     
 
Keçiören Bölgesindeki Oteller (Otel Transferi için Lütfen Aşağıdaki linklere tıklayınız)
       

Ankara Esenboğa Havalimanı Göksu Ant Otel Transfer Hizmeti

Ankara Esenboğa Havalimanı Nesta Otel Transfer Hizmeti