OTEL TRANSFERİ - ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

HIZLI REZERVASYON

HAKKIMIZDA

2000 yılından bu yana kusursuz hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş Matrix Travel, turizmin pek çok dalında faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetlerin en önemlilerinden biri de, hem bireysel misafirlerimiz, hem de gruplar için organize ettiğimiz havalimanı otel transferleridir.

 

Kaliteli , güvenli ve güleryüzlü bir hizmet anlayışını benimsemiş olan şirketimiz , tatilinizin ya da iş gezinizin havalimanında başladığını bilir ve bu başlangıcın en iyisini siz değerli misafirlerimize sunmak için 24 saat çalışır. Bugün sadece Türkiye havalimanlarında değil pek çok diğer ülke havalimanlarında da hizmet veren oteltransferi.com , tecrübe ve bilgi birikimini giderek genişletmiştir.

 

Transfer araçlarımız sınıfının en iyileri olup, araçlarımızın temizliğini ve bakımını titizlikle takip ederiz. Standart transfer araçları dışında VIP araçlarımızda hizmetinizdedir. 

 

 

 

 

Hizmet sektörünün en önemli kısmı olan işgücü kalitesi şirketimizin en önemli sermayesidir. Güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz için sektörde deneyimli şoför kadromuz ve transferlerinizin zamanında ve aksamadan gerçekleşebilmesi için operasyon departmanımız siz değerli misafirlerimize en iyi servisi sunmayı amaçlar.

 

Her zaman en özel ve güzelini yapmaya çalışan profesyonel ekibimiz sizlerden gelecek talep ve soruları cevaplamaktan da memnuniyet duyacaktır. Daha fazla bilgi almak ya da rezervasyon için bizimle irtibata geçmenizi rica eder, sağlıklı ve keyifli geziler dileriz.

 

 

 

ÜNVAN: PACTTIME TURİZM

TÜRSAB BELGE NO: 11551