OTEL TRANSFERİ - ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

HIZLI REZERVASYON

Antalya Havalimanı Çamyuva Otel Transferi

 

Çamyuva (ANTALYA)
 

ÇAMYUVA Beldemiz, Antalya'nın güney batısında, yurdumuzun güneyinde ve Akdeniz Bölgesindedir. Doğusunda Akdeniz, batısında Tahtalı dağı, güneyinde Ağva deresi (bu dere Kemer ile sınırını teşkil etmektedir.)ve güneyinde Phaselis antik kentiyle Tekirova Beldesi bulunmaktadır. Beldemizin yüzölçümü 2.000.000.m2.dır. Nüfusu 10.000 civarında olup, yaz sezonunda 30.000'i bulmaktadır. Beldemiz Çamyuva parlak güneşi, yılın sekiz ayında denizden yararlanmaya olanak veren iklimi, çevreyi saran dağları, doğal güzelliği, antik izleri ile ünlüdür.
Beldemiz 1944 yılına kadar Kemer'in bir mahallesiydi ve o zamanki mahalle adı Ağva idi. Ağva mahallesi Kemer'den ayrılarak köy oldu. Beldemizin bitişiğin de bulunan AĞVA(Su)deresinden dolayı bu adı almıştır. (Ağva kelimesi İtalyanca'da su anlamına gelmektedir.) 1961 yılında bir yasa ile Türkçe olmayan yerleşim birimlerinin adları değiştirilerek yerine Çamyuva adı verildi. Böylece beldemiz Çamyuva adını aldı. 1992 Yılında Belediye olan Çamyuva Beldesi ilk defa 1994 Yerel Seçimlerinde Belediye olmuştur. Çamyuva Beldemizin 3 adet mahallesi vardır. Bunlar Merkez Mahallesi, Uzunçınar Mahallesi ve Sarıören Mahallesi'dir.
İlçe merkezine 8 km. şehir merkezine 50 km. uzaklıkta bulunan beldemizde nadide kumsalımız denize nispet yaparcasına ikinci bir güzellik sergilemektedir.
Haziran ayının ortalarına kadar o kumsalların üzerinde güneşlenip terlerken zaman zaman tahtalı dağının başındaki bembeyaz kara bakıp kışın serinliğini, yüreğimizin kuytu bir köşesinde hisseder, sırtımızda güneşin sıcaklığı ayaklarınızda denizin sarhoşluğu, yüreğinizde karın serinliği bambaşka düşlere dalar gidersiniz. Yaylaları; Yaylara yapılan safari gezileri , geziler sırasında yayla köylerinde ikram edilen soğutulmuş buz gibi bir bardak ayranı, suyu ayrı bir lezzet ayrı bir güzelliktir. Gökyüzünün kaybolduğu, çınar ve çam ormanlarının sizi yeşil bir fanus gibi sardığı yeşillikler içinde geleceğin umutlarına, aşkların en güzeline götüren ikinci bir belde yoktur.El değmemiş doğal güzellikleri, güneşi, denizi, kumu, gezdikçe tanıdıkça sizi asırlar öncesine götüren tarihi zenginlikleri ile Olimpos'un Phaselis'i birkaç sayfa ile anlatılamaz.
Dalından koparılan dünyanın en güzel portakalı, narı, seradan ellerinizle topladığınız sebzeleri, başında bekleyerek sağılanı aldığınız sütü, kümesten aldığınız birkaç yumurtası, bu doğal güzelliklerinin yanı sıra, inşa edilmiş süper konaklama tesisleri, her bütçeye cevap veren mütavazi pansiyonları, zengini, cahili, uleması, yerlisi yabancısı, çarşısı pazarı, polikliniği, kliniği hiçbir fark gözetmeden sadece insan olgusunun düşünülüp yaşandığı bir beldedir Çamyuva.Daha ne söylenebilir, sokaktaki köpeğine, bahçesinde, parkında oynayan çocuğuna, bin bir çeşit ağacına, çiçeğine, kuşuna, toprağına, taşına soluduğumuz her pislikten yoksun havasına candan gülen insanına tutkun olmamak elde değil. Kısacası Çamyuva'yı tanımak, Çamyuva'da yaşamak bir sevdadır.

Çamyuva Bölgesindeki Oteller (Otel Transferi için Lütfen Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 
Antalya havalimanı Larissa Club Akman Park transfer
Antalya havalimanı Simena Park Hotel transfer
Antalya havalimanı Marco Polo Tatil Köyü transfer
Antalya havalimanı Robinson Club transfer
Antalya havalimanı Naturland Tatil Köyü transfer
Antalya havalimanı Venta Club transfer
Antalya havalimanı Simena Sun Club transfer
Antalya havalimanı Eliza Beach Resort transfer
Antalya havalimanı Fantasia Hotel Deluxe transfer
Antalya havalimanı Labada Barut Hotel transfer
Antalya havalimanı Zena Resort Hotel transfer
Antalya havalimanı Asdem Beach Hotel transfer
Antalya havalimanı L’Oceanica Resort Hotel transfer
Antalya havalimanı Blau Himmel Hotel transfer
Antalya havalimanı Çamyuva Beach Hotel transfer
Antalya havalimanı Esdem Garden Hotel transfer
Antalya havalimanı Pasha’s Princess Hotel transfer
Antalya havalimanı Pine House Hotel transfer
Antalya havalimanı Hotel Sinetra transfer
Antalya havalimanı Stella Hotel transfer
Antalya havalimanı Sultan’s Beach Hotel transfer
Antalya havalimanı Sunland Beach Hotel transfer
Antalya havalimanı The Orange&Fun World Hotel transfer
Antalya havalimanı Mom’s Hotel transfer
Antalya havalimanı Garden Rose Hotel transfer
Antalya havalimanı Ilimyra Hotel transfer
Antalya havalimanı Belle Vue Resort Hotel transfer
Antalya havalimanı Çam Garden Hotel transfer
Antalya havalimanı Palma Rosa transfer
Antalya havalimanı Orange Ranch transfer
Antalya havalimanı Las Palmeras transfer
Antalya havalimanı Magic Garden transfer
Antalya havalimanı Berke Ranch transfer