OTEL TRANSFERİ - ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

HIZLI REZERVASYON

Bodrum Havalimanı Gündoğan Otel Transferi

Gündoğan (BODRUM)
 

Gündoğan Eskiden Farilya olarak bilinen Gündoğan, yarımadanın eski yerleşmelerinden biridir.
Eskiden balıkçılık, zeytincilik, sünger avcılığı, mandalinacılığın ana geçim kaynağı olduğu Gündoğan, günümüzde bu gelir kaynaklarında bazılarını kaybetmiş. Buna karşın turizmde önemli bir pay almaya başlamıştır.
Gündoğan kasabası, Yalıkavak Göltürkbükü arasındaki yol üzerinde ve kayalık bir tepenin yamacında yer alır. Buradaki kaya manastırları, kilise, cami gibi yapılar Gündoğan’ın zengin tarihini işaret eder.
Yarımadanın en uzun plajlarından biri olan Gündoğan plajı birçok tatilci için idealdir. Gündoğan’ın güzel sahil şeridini mandalina, zeytin ve çam ağaçları çevirir. Kıyıdaki Yalı cami, yel değirmenleri ve yakındaki Tavsan ve Apostol adaları ziyaretçilerin ilgisinin çeker. Gündoğan, rehber, bilgi, oteller, Gündoğan otel, Gündoğan pansiyon, foto, fotoğraf, resim, görüntü, Gündoğan restoran, Gündoğan sahil, Gündoğan tatil, Gündoğan Yalıkavak rüzgâr sörfü, sualtı balıkçılığı ve sünger avcılığı için uygun bir bölgedir. Bunun yanı sıra Gündoğan Sahilleri, Sualtı Fotoğrafçılığı için de ilginç bir yerdir.
Tekne turu ve Apostol Adası gezisi
Gündoğan’da Günübirlik tekne turlarına katılabileceğiniz gibi, tekneyle 15 dakika uzaklıktaki Apostol adasına gidebilirsiniz. Adanın yeşil dokusu, etrafının saran ilginç görünümlü kayalıkları, yarım saatlık yürüyüşle ulaşılan tepede büyük ölçüde ayakta kalmış üç nefli Bizans kilisesi, yapının duvarlarındaki freskler, sarnıç ve rahiplerin kullandığı yapıların kalıntıları ada gezinize renk katacaktır. Sarkıt ve dikitleriyle ilgi çeken ve içinde bölgedeki en eski yerleşme buluntuları ele geçen Peynir Çiçeği Mağarası da ziyaret etmek gerekir.
Gündoğan, Bodrum Havalimanı’na 60 km uzaklıkta yer almaktadır.

Gündoğan Bölgesindeki Oteller (Otel Transferi için Lütfen Aşağıdaki linklere tıklayınız)
 
Bodrum Havalimanı Catamaran Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Green Beach Resort transfer
Bodrum Havalimanı Cennet Park Boutique Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Prestige Afrodit transfer
Bodrum Havalimanı İstanbul Palace Hotel transfer
Bodrum Havalimanı 1 Villa Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Olira Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Hotel Costa Farilya transfer
Bodrum Havalimanı Casa Costa Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Hotel Myrina transfer
Bodrum Havalimanı Sevgi Çimen Butik Otel transfer
Bodrum Havalimanı Butikhan Hotel transfer
Bodrum Havalimanı Begonvil Hotel transfer