OTEL TRANSFERİ - ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER HİZMETLERİ

HIZLI REZERVASYON

Atlas Jet

Atlasjet Havacılık A.Ş.14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Nisan 2004'e gelindiğinde, turizm sektöründen ETS Tur ve Öger Tur şirketlerinin güçlerini birleştirmesiyle Atlasjet'te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 

Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80'e çıkarmaya karar vermiştir.

Öger Grubu, mevcut yapısıyla 9'dan fazla havayoluyla çalışmaktadır ve havayollarına eşit mesafede kalmak üzere karar almıştır. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu'nun Atlasjet'te bulunan % 45'lik hissesi ETS Grubu'na devredilmiştir ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Murat ERSOY getirilmiştir.

AtlasJet'in uçtuğu birçok noktada hizmet vermekte olan oteltansferi.com, uçuş öncesi veya sonrası otel veya havalimanı transferinizi başarıyla gerçekleştirmek için doğru seçim olacaktır.

Türkiye Transferleri
           
Adana Dalaman Havalimanı Transfer (DLM) İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer(ADB)
Antalya Havalimanı Transfer (AYT) Diyarbakır Malatya
Bodrum Havalimanı Transfer (BJV) İstanbul Atatürk Havalimani Transfer (IST)    
 
Yurtdışı Transferleri
 
Cidde Lefkoşa (Ercan) Süleymaniye
Erbil Pristina Tahran